Pulmailutulestiku lisavõimalused

Registreerimisele järgnev!

Kui abielu on registreeritud ning pulmapaar valmis hoonest esimest korda avalikkuse ette astuma, siis saabub hetk, mida on võimalik rõhutada ning veelgi kaunimaks muuta. Suurepäraselt sobivad selleks konfetid ja serpentiinid, mis katavad noorpaari kauni värvikireva paberisajuga. Noorpaari ümbrus kattub tuhandete langevate helvestega, mis värvilisi lilleõisi meenutavad.

 

Pruudi neiupõlvenime rituaal!

Laialt levinud kombekohaselt loobub pruut peale abiellumist neiupõlvenimest. Pruudi neiupõlvenime kaotamiseks kasutame efektset vanaaegset kahurit, millega laseme pruudi neiupõlvenimega sedeli võimsa pauguga kõrgele taevaavarustesse, kus see plahvatab kauniks punaseks krüsanteemiks.

 

Vulkaanid rõhutamaks erinevaid hetki!

Vulkaane on võimalus kasutada pulmas erinevatel aegadel. Olenevalt pulmatseremoonia toimumise asukohast (näiteks Õnnepalee) on paberkahurite kasutamine suhteliselt keeruline. Vulkaanidest allee kaunistab noorpaari teekonda pulmaautoni.

Pulmarongile vulkaanidest allee!

Noorpaari auto saabudes süttivad mõlemal pool tee ääres kaunid hõbedased vulkaanid, mis purskavad sädemeid kuni kuue meetri kõrgusele. Vulkaanidest allee kestvus on kuni üks minut, mis annab fotograafidele ja videomeestele võimaluse see kaunis hetk jäädvustada.
NB! Noorpaari sõidutavale autojuhile tuleb eelnevalt öelda, et allee tuleb läbida tigu käigul!

Tordi tseremoonia!

Oluline sündmus pulmas on ka tordi tseremoonia. Selle sündmuse rõhutamiseks kasutatakse tihti tordivulkaane, mis kaunistavad torti tema pidulikul teekonnal. Vähem kasutatakse võimalust torditseremoonia kaunistamiseks sisevulkaanidega. Erinevatel pulmamajadel on selles vallas omad piirangud, mis eeldab eelnevat kokkulepet maja valdajaga.

Elav tuli!

Pulmamaja ümbrus on võimalik kaunistada õueküünaldega moodustades päevakohaseid kujundeid. Lisaks on võimalik sissekäigu juurde paigaldada lõkke alused, mis valgustavad ümbrust ja samas loovad hubase meeleolu.

 

Erinevad tulekirjad!

Südaööl süttib pulmamaja ees õueküünalde keskel kaunis tulekiri „SÜDA”, luues meeliülendava vaatepildi. Mõlemal pool südant süttivad kaunid vulkaanid täiustades tulekirja võlusid. Teine võimalus on ääristada tulekiri „SÜDA” vulkaanidest päikesekiirtega. Tulekirjana on veel võimalik erinevates värvides kirjutada pruutpaari nimed või hüüdlause.*

Ilutulestik!

Ilutulestiku projekteerides arvestame noorpaari soovidega ja ilutulestiku teostuse asukohaga. Samas anname omalt poolt professionaalseid soovitusi tuginedes meie pürotehnikute pikaajalistele kogemustele. Aitame kujundada ilutulestiku kavandid ja paika panna parimad võimalikud visioonid just Teie pulmade eripära arvesse võttes.
Lugupidamisega,

Kalle Tüür
Hansa Ilutulestikud OÜ